1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Lajme nga itShqip

Lajmet e fundit nga vendi dhe bota nga fusha e tekonologjisë informative të sjellura për ju nga anëtarët dhe staffi i itShqip.

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  2,240
 2. Artin J.
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  225
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  273
 4. Artin J.
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  86
 5. VaLoN
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  293
 6. gent zaja
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  160
 7. Artin J.
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  201
 8. Artin J.
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  166
 9. Artin J.
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  134
 10. Artin J.
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  123
 11. Artin J.
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  161
 12. meteori
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  459
 13. *VLORI*
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  288
 14. Fannol Gashi
  Përgjigjëjet:
  10
  Shikimet:
  1,030
 15. denada
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  315
 16. sg1
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  790
 17. VaLoN
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  547
 18. VaLoN
  Përgjigjëjet:
  17
  Shikimet:
  973
 19. VaLoN
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  204
 20. VaLoN
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  386
 21. VaLoN
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  179

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...