1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth kartelave grafike, monitorëve, skenerëve apo printerëve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  2,057
 2. isarama
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  104
 3. uniku
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  116
 4. uniku
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  78
 5. uniku
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  53
 6. C0d3r1
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  113
 7. uniku
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  83
 8. uniku
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  39
 9. beni20
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  137
 10. Rrezart123
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  121
 11. Don AlCa
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  539
 12. ph3wl1
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  429
 13. GunSpeR
  Përgjigjëjet:
  10
  Shikimet:
  219
 14. kleo2015
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  221
 15. Rrezart123
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  1,044
 16. adnan73
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  252
 17. Rio2016
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  242
 18. Universal
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  234
 19. UnniKS
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  219
 20. Annonymus
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  267
 21. xhersi
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  360

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...