1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

iOS

Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. LTH05
  Përgjigjëjet:
  207
  Shikimet:
  8,214
 2. Zeshkani200
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  67
 3. Artin J.
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  41
 4. Gencbasha
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  259
 5. Zeshkani200
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  38
 6. Zeshkani200
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  52
 7. Artani
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  123
 8. *VLORI*
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  207
 9. Artin J.
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  197
 10. Muslimboy
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  126
 11. aksham
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  103
 12. besarti123
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  189
 13. beni20
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  220
 14. besarti123
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  171
 15. beni20
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  221
 16. Semin
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  344
 17. Muslimboy
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  229
 18. Unnamed83
  Përgjigjëjet:
  10
  Shikimet:
  388
 19. beni20
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  207
 20. beni20
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  142
 21. beni20
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  103

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...