1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

HTML // CSS // JavaScript

Postoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. abracadabra
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  60
 2. H!TM3N.
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  144
 3. H!TM3N.
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  127
 4. Fitahh
  Përgjigjëjet:
  67
  Shikimet:
  1,877
 5. urankajtazi
  Përgjigjëjet:
  16
  Shikimet:
  734
 6. Emi mer
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  84
 7. Selim Baruti
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  176
 8. Rifatabazi
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  128
 9. urankajtazi
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  219
 10. cezmiaferes
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  231
 11. denada
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  573
 12. denada
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  161
 13. NigguHzZ
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  181
 14. denada
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  91
 15. denada
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  136
 16. Annonymus
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  258
 17. Popads.net
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  221
 18. Annonymus
  Përgjigjëjet:
  11
  Shikimet:
  335
 19. UnniKS
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  199
 20. arbenshabiu
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  182

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...