1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Google AdSense

Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Blerim R.
  Përgjigjëjet:
  383
  Shikimet:
  31,209
 2. Blerim R.
  Përgjigjëjet:
  74
  Shikimet:
  6,592
 3. Blerim R.
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  973
 4. Twist2
  Përgjigjëjet:
  25
  Shikimet:
  833
 5. sg1
  Përgjigjëjet:
  401
  Shikimet:
  12,156
 6. amerika123456
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  189
 7. lamre
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  96
 8. valon17
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  90
 9. BigKosovo20
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  117
 10. agonn1
  Përgjigjëjet:
  73
  Shikimet:
  982
 11. GunnerZh
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  200
 12. shkelzeni04
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  85
 13. boyboy
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  143
 14. shkelzeni04
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  125
 15. Johnny
  Përgjigjëjet:
  17
  Shikimet:
  365
 16. crashspy
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  69
 17. sp0nTeX
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  204
 18. itz@lum1
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  84
 19. E.Dedaj
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  170
 20. shkelzeni04
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  218
 21. Dr.BK
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  164
 22. Enis Hussain
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  283
 23. bmwplako
  Përgjigjëjet:
  613
  Shikimet:
  17,685

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...