1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

GNU/Linux

Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative GNU/Linux (RedHat/Debian/Suse/Fedora/Ubuntu/Mandriva/Linux Servers/etj.../).

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. llapiani
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  3,501
 2. llapiani
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  1,637
 3. llapiani
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  2,329
 4. llapiani
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  1,778
 5. llapiani
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  1,636
 6. llapiani
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  1,730
 7. llapiani
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  2,095
 8. llapiani
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  1,569
 9. llapiani
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  1,598
 10. llapiani
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  1,616
 11. llapiani
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  1,660
 12. Qen2ra qen2ra
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  41
 13. Atlanti
  Përgjigjëjet:
  15
  Shikimet:
  311
 14. ervislako
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  138
 15. VVV Nikola
  Përgjigjëjet:
  13
  Shikimet:
  558
 16. UnniKS
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  191
 17. dionbalaj
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  111
 18. tRt
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  342
 19. rrebelunikkatil
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  309
 20. Hellbeing
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  225
 21. rrebelunikkatil
  Përgjigjëjet:
  11
  Shikimet:
  291
 22. Vlorë- Alb
  Përgjigjëjet:
  12
  Shikimet:
  563
 23. h4m1d
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  346
 24. Fedriu
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  142
 25. Codeks
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  190
 26. profi100
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  334
 27. cccam
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  182
 28. NS01
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  219
 29. bahrudin
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  316
 30. Cyb3rArn0ld
  Përgjigjëjet:
  10
  Shikimet:
  826
 31. Atlanti
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  231

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...