1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

GNU/Linux

Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative GNU/Linux (RedHat/Debian/Suse/Fedora/Ubuntu/Mandriva/Linux Servers/etj.../).

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. llapiani
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  3,624
 2. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,644
 3. llapiani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,341
 4. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,785
 5. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,651
 6. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,737
 7. llapiani
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,114
 8. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,574
 9. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,606
 10. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,623
 11. llapiani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,665
 12. Qen2ra qen2ra
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  56
 13. Atlanti
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  323
 14. ervislako
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  144
 15. VVV Nikola
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  568
 16. UnniKS
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  200
 17. dionbalaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  120
 18. tRt
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  349
 19. rrebelunikkatil
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  318
 20. Hellbeing
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  233
 21. rrebelunikkatil
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  303
 22. Vlorë- Alb
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  579
 23. h4m1d
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  358
 24. Fedriu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  150
 25. Codeks
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  197
 26. profi100
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  340
 27. cccam
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  193
 28. NS01
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  224
 29. bahrudin
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  324
 30. Cyb3rArn0ld
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  836
 31. Atlanti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  241

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...