1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Diskutime tjera

Kategori dedikuar tëresisht uebmasterave shqiptarë, për të diskutuar rreth temave apo ngjarjeve të ndryshme me interes të përbashkët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjëjet:
  35
  Shikimet:
  3,061
 2. Roshi Jam
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  32
 3. AllTheWayUp
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  45
 4. F95
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  70
 5. Nardiunik
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  153
 6. dionbalaj
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  76
 7. Roshi Jam
  Përgjigjëjet:
  13
  Shikimet:
  188
 8. B4RC0D3.#
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  188
 9. lindorkastrati19
  Përgjigjëjet:
  13
  Shikimet:
  412
 10. ami81
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  59
 11. BigKosovo20
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  55
 12. H!TM3N.
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  103
 13. argjendim
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  46
 14. arbias morina
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  217
 15. beharluu
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  59
 16. Pleurat
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  157
 17. bebe
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  76
 18. uniku
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  58
 19. Barcelonist111
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  132
 20. uniku
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  70
 21. uniku
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  150

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...