1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

C# // C++ // VisualBasic

Postoni problemet apo projektet tuaja në C#, C++, VisualBasic.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. boom3rang
  Përgjigjëjet:
  40
  Shikimet:
  6,793
 2. Annonymus
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  70
 3. Gjer.g
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  70
 4. AgonBerisha93
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  127
 5. Annonymus
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  106
 6. Wukel
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  164
 7. bahrudin
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  100
 8. FidanS
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  76
 9. IllyrianS
  Përgjigjëjet:
  21
  Shikimet:
  776
 10. petriti11
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  63
 11. C0d3r1
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  207
 12. bgermizi
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  54
 13. OmerNuhiu
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  571
 14. BlAcKod3r
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  361
 15. denada
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  118
 16. Bafty001
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  149
 17. aRdiiaN
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  331
 18. Leko
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  522
 19. enis123
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  217
 20. Anais
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  305
 21. vert
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  151

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...