1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Android

Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. boom3rang
  Përgjigjëjet:
  37
  Shikimet:
  13,538
 2. Zeshkani200
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  47
 3. Bb.
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  38
 4. GunSpeR
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  206
 5. Ghent
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  37
 6. Diaron
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  81
 7. emigrant
  Përgjigjëjet:
  11
  Shikimet:
  314
 8. uniku
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  84
 9. Slumerican
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  165
 10. edy007
  Përgjigjëjet:
  15
  Shikimet:
  253
 11. 0d1s34
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  146
 12. Slumerican
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  56
 13. Slumerican
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  79
 14. Atlanti
  Përgjigjëjet:
  14
  Shikimet:
  191
 15. Zyklon
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  86
 16. FidanS
  Përgjigjëjet:
  12
  Shikimet:
  257
 17. beni20
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  86
 18. DANIEL_
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  446
 19. besarti123
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  203
 20. Atlanti
  Përgjigjëjet:
  10
  Shikimet:
  325
 21. aksham
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  197

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...